вторник, 14 октября 2014 г.

Частный детский садик на полдня с изучением английского языка в Киеве: полезная информация и ответы на вопросы

В сегодняшнем после я хочу поделиться информацией о частном детском садике на базе школы "Грин Кантри" в Киеве недалеко от метро Льва Толстого.

С этой школой мы знакомы по "Английским выходным" наших дочурок.

Об этом я подробно рассказывала на нашем блоге о путешествиях и отдыхе в статье "Английские выходные" для детей в клубе "Green Country" в Киеве: как это было у нас, впечатления и полезности"

Там же можно посмотреть фото самого помещения и места, где находится садик.

Одна из главных фишек садика - это создание англоязычной среды для детей. То есть, преподаватели не используют никакого другого языка, кроме английского, даже с родителями.

А если возникают ситуации, когда с языком не сложилось или "help" - нужна помощь, тут можно обратиться к администратору и решить вопросы ;)

Три дня с момента открытия садика будут адаптационными - родители могут находиться на территории, быть на занятиях или отдыхать в соседней комнате. Также в первые дни будет происходить корректировка программы с учетом потребностей детей и пожеланий родителей.

После 20 октября дети будут находиться в садике без родителей.

Полезная информация


Школа английского языка "Грин Кантри" в Киеве

График работы - с 9.00-13.00. Раньше можно по согласованию.

Дети могут посещать садик как в отдельные дни, так и на постоянной основе. В этом плане есть три пакета услуг  - разовое посещение, три дня в неделю и на постоянной основе.

Детальную информацию об этом можно посмотреть на сайте - greencountry.com.ua

Или уточнить по телефонам:
063-617-96-88 - Наталия (куратор программы)
097-2-333-929 - Катя (ответственная за учебный процесс и орг вопросы)

Адрес: Киев, ул.Шота Руставели, 36 (вход через арку N34)
Находится в близком расположении от метро "Площа Льва Толстого" и метро "Палац Спорту"

Ответы на вопросы по садику


За ответами на некоторые вопросы по садику я обратилась к руководителю школы английского языка "Грин Кантри" Наталии Лотоцкой-Гевко.

Общались мы на украинском языке, поэтому вопросы и ответы публикую в оригинале.

Наталия Лотоцька-Гевко з доньками

Наталія, як виникла ідея створення садочка і в чому його родзинки?

Мрія створити дитячий садочок народилася разом із моєю першою дитиною 7 років тому, але тоді мені запропонували розвивати дитячу школу англійської мови і саме в цей проект були направлені всі зусилля. З народженням другої дочки і пошуком навчального центру для неї знову відродилася давня мрія. Сьогодні (14 жовтня) моїй донечці 3 рочки і це відкриття міні-садочку є подарунком у її день народження. Програма садочку, атмосфера, навчальні матеріали - все зроблено як для себе :)

Донечки Наталії


Мені б хотілося виділити чотири основні характеристики проекту:

Англомовне середовище - основна наша характеристика. Ми стартуємо на базі школи англійської мови ГрінКантрі, яка є однією із найбільших дитячих шкіл у Києві, що дає можливість поєднати багаторічний досвід роботи із дітьми, підібрати персонал, створити вільну для розвитку атмосферу.

Гнучкість графіку відвідування - відсутність обовязкових абонементів. Наприкінці поточного тижня батьки планують розклад відвідування на наступний період. Маленькі діти часто відїжджають, буває хворіють чи просто хочуть побути з мамою вдома, тому нам хотілося дати змогу сімям почувати себе вільно.

Не бізнес. Даний проект не є бізнес-проектом і має на меті створення вільного для розвитку та навчання середовища для діток 1,5-4 років, зокрема для наших власних діток, дітей наших друзів та інших зацікавлених. На кожного дорослого припадає 3-4 діток, але при цьому вартість послуг залишається нижче середньої на ринку. Кошти отримані з проекту будуть використані на потреби садочку (іграшки, книги, матеріали для творчості та ін).

Чим займатимуться діти протягом 4 годин?

Усі чотири години ми будемо просто гратися з дітками: читати їм книги, розглядати малюнки, співати пісні, творити і витворяти, бігати і відпочивати.

Як варіант нашого розпорядку дня:
9:00-9:30 зустріч, вільна гра
9:30-9:45 сніданок
 9:45- 10:15 заняття (пісні, ігри спрямовані на вивчення тематичної лексики)
10:15-10:45 активні ігри (+вільна гра)
10:45-11:15 ігри на розвиток дрібної моторики (+вільна гра)
11:15-11:35 вільна гра (у супроводі викладача)
11:35-11:50 fruit snack
11:50-12:30 творчі заняття (+вільна гра)
12:30-13:00 вільна гра (у супроводі викладача)

Чи це не задовго?

У садочках та школах діти зазвичай перебувають 5-10 год на день, а у нас лише 4 і ми дуже хвилюємося чи встигнемо зробити із ними все, що запланували. Приходьте - перевірите чи підходить така форма відпочинку та навчання для вашої дитини :)

Чи підійде Ваш садочок для діток, які ще погано розмовляють рідною мовою?

Визначаючи вікові рамки міні-садочку хотілося зробити акцент саме на тій віковій категорії, якій найприродніше вдається поглинати мови без додаткових зусиль - дітках 1,5-3 років. Більшість із таких дітей і справді ще не розмовляють, але ж при цьому ви продовжуєте щоденно із ними спілкуватися рідною мовою з моменту зачаття. За таким же принципом діти опановуватимуть англійську: спочатку слухатимуть, а коли будуть готові - продукуватимуть отримані знання.

Скільки дітей буде в одній групі і скільки дорослих з ними працюватиме?

Маючи на меті сформувати комфортні умови для розвитку та мінімалізувати ризики інфекційних захворювань ми обмежили кількість дітей у групах від 4 до 7, а на одного дорослого припадає 3-5 діток.

За який період і яким чином відбувається оплата?

Сплата за садочок здійснюється щотижнево за 2-4 дні до початку наступного тижня, тобто батьки мають можливість самостійно обирати частоту відвідування і корегувати свій розклад. Вартість участі коливається від 120 до 150грн\день залежно від кількості обраних днів на тиждень. Якщо у батьків змінилися плани і дитина не буде присутньою, то кошти переносяться на наступний період.

Чи можна мамі бути присутньою у садочку? 

Мама чи інший дорослий може бути присутнім протягом першого адаптаційного тижня, якщо це потрібно дитині і зручно мамі. Надалі мама може бігти і займатися своїми справами чи просто відпочивати :)

______________

Я хочу поблагодарить Наталию за ответы на вопросы по садику, поздравить ее с Днем рождения дочери и пожелать успешного развития садика с изучением английского языка.

Если у Вас есть вопросы по садику Вы можете задать их в комментариях под этим постом, или же связаться по контактам (смотрите выше) с Грин Кантри и уточнить то, что Вас интересует.

Надеюсь, что эта информация будет для Вас полезной.

До скорых встреч!!!

Рекомендую почитать:

Комментариев нет:

Отправить комментарий